ALMAN YAPIMI

Kaliteli Saç Bakım Ürünleri

Firmamız "Sağlık ve Saç Bakımı" sektöründe bakım ve şekillendirme ürünleri geliştirme ve üretme konusunda 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Birinci sınıf ürün gruplarına yatırım yapmak, sürekli iyileştirme süreci ve değerli deneyimler kazanmak bize pazarda lider bir rol verdi.

Ürünlerimizde yer alan ürünler yüksek test kriterlerine tabi tutulmaktadır. Tüm ürün yelpazesi en iyi bileşenlere, doğal tuzlara ve yağlara dayanır ve yalnızca yerel olarak "Alman Malı" olarak üretilir. Zararlı kimyasallar ve katkı maddelerinden tamamen kaçınılır.

Tanis Profesyonel saç bakım ürünleri, cansız ve yıpranmış saçlara yeni bir hayat ve parlaklık kazandırır.

Sizinle ve şirketinizle çalışmayı dört gözle bekliyoruz!

Alman Yapımı Profesyonel Ürünler.

  • Yumuşak Dokunuş

    Saçınız parlaklık ve yeterli nem ile birlikte pürüzsüz ve yumuşak kalacaktır.

  • Doğal

    Tüm ürün yelpazemiz yüksek kaliteli içeriklere, doğal tuzlara ve yağlara dayanmaktadır.

  • Tüm Gün Rahatlığı

    Saç renginiz, sanki kuaförünüz işi yeni bitirmiş gibi her gün göz kamaştırıcı görünecek.

Çevre Dostu Üretim

Sürdürülebiliriz!

TANIS'te hepimizi birbirine bağlayan evrensel gerçeğe, hayatta kalmak için dünyaya ve çevresine olan bağımlılığımıza inanıyoruz. Kendimiz ve gelecek nesiller için daha sürdürülebilir bir gelecek için sürekli çaba göstermemizi sağlar. Her gün, gezegen üzerindeki etkimizi azaltmak ve gerçekten iklim nötr bir kuruluş olmak için cesur adımlar atıyoruz. Bizden sonra gelenler için dünyayı korumaya kararlıyız ve herkes için parlak ve gelişen bir geleceği güvence altına almak için üzerimize düşeni yapmak bizim ayrıcalığımızdır.

Sürdürülebilir Teslimat Sertifikamızı Görüntüleyin